top of page

Olen läbinud kogemusnõustaja väljaõppe ning erinevaid toetavaid nõustamisalaseid ja seksuaalhariduslikke täiendkoolitusi selleks, et olla enda taastumislooga toeks suhtekriisi, lahkumineku ja reetmisega silmitsi seismisel.  Minu purunenud suhe ja selle lugu jääb kümne aasta taha, aga mälestus reetmise traumast, toonasest segadusest, häbist, pisendamisest ja üksindustundest on alles. Need mälestused ei tee enam ammu haiget. Olen selle kogemuse läbi töötanud ja analüüsinud, lubanud sel end kasvatada, aga kogemus on olemas ja sellest läbi tulemise toel saan olla toeks teistele, kes sel teekonnal on.
Olen kuulajaks, toetajaks ja inspireerijaks oma teekonna toel, kuid protsessi keskmes on kliendi, mitte minu lugu. Samuti on oluline silmas pidada, et iga lugu on erinev ja enda looga kulgeja on iga inimene ise. Kogemusnõustaja on kõrvalisteks kõrvadeks ja silmadeks, “ma mõistan sind” ja “sellest on võimalik läbi tulla” kogemuse andjaks. 

Kogemusnõustajana olen toeks ka täiskasvanute aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) teekonnal ning raskustega toimetulekul, kuna see on minu olemuse ja kogemuse osa. 


Kogemusnõustamise maksumus on 60€/60 min. Nõustamine toimub Tartus või videokohtumise teel. 

bottom of page