KOOLITUSED

Jõustavad kohtumised ja inimlikud vestlused

Rohkem, kui 25 aastat olen südamest pühendunud seksuaalharidusele. Kõik algas noorsootöö praktikaga Eesti Seksuaaltervise Liidus. Uudishimuliku meelega ja kirgliku südamega olen jäänud selle haarava valdkonna juurde.

Täna kannan uhkusega seksuaalhariduse eksperdi tiitlit. Mu panus nii Eestis kui selliste suurte organisatsioonide nagu UNICEF ja WHO projektidesse räägib minu teadmistest, oskustest ja pühendumusest. See räägib ka minu uudishimust ja kasvamisest. Olen õppinud lugematutelt noortelt, vanematelt, spetsialistidelt ja tudengitelt nii Eestis kui kaugemal, sest iga koolitus on dialoog. Iga kohtumine, iga jagatud hetk on rikastanud minu teekonda.

Alates 2023. aasta septembrist  olen “Inimene ja seksuaalsus” mooduli õpetaja Pelgulinna Riigigümnaasiumis. Koos noorte ja teiste koolipere liikmetega viime läbi seksuaalhariduse revolutsiooni Eestis!

Töötan koolitajana nii noorte kui täiskasvanutega. Lähtun sellest, et me oleme inimestena mitmekesised, pean oluliseks tõenduspõhisust ja vestluste eakohasust. Huumor ja lugude jutustamine on samuti minu tööriistakohvris olulisel kohal. 

Olen Eesti ainus esindaja rahvusvahelises programmis “The Porn Conversation” ja olen pühendunud sellele, et igaüks saaks tasakaalustatud, sekspositiivset ja tõenduspõhist teavet, et tasakaalustada digimaailma ja meedia mõju ning valeinfo tulva.

Kohtumised võivad toimuda erinevas vormis:

  • Interaktiivsed koolitused ja seminarid
  • Kaasahaaravad töötoad
  • Mõtlemapanevad aruteluringid
  • Inspiratsioonikohtumised
  • Jõustavad kohtumised väikestes rühmades (ideaalne sõpradele või kolleegidele)

Hind alates 370€

Soovid alustada seksuaalhariduse jõustavat teekonda?

Küsi pakkumist täites all oleva vormi