top of page
Untitled design-4.jpg

Olen USAs AASECT  akrediteeritud õppekava läbinud sertifitseeritud sekscoach.

Sekscoach on seksuoloogia ja seksuaalnõustamise väljaõppega spetsialist, kes on kliendile kuulajaks, teekaaslaseks, seksuaalkoolitajaks, inspireerijaks ja innustajaks.

Väljaõppe läbisin USA tippude käe all (Emily Nagoski, David Ley, Justin Lehmiller, Elisabeth Sheff, Carlin Ross ja paljud teised).  

Mida sekscoach teeb, kuidas sekscoaching välja näeb ja mis see maksab? Sekscoach aitab inimestel seada seksuaalsuse ja/või lähisuhetega seotud eesmärke ning innustab nende poole liikumisel. Teekonnal toetab sekscoach seksuaalharidusega, vanade mõttemustrite muutmisega, eelarvamuste märkamisega, eneseempaatia toetamisega. Sagedaseim mure, millega inimesed pöörduvad, on näiteks iha ja selle muutumine, aga sellega seonduvalt ka seksikommunikatsioon ehk kuidas seksist üldse rääkida. Lisaks on sage teema ka suhete loomine ja enesekindlus ning sotsiaalsed oskused selles protsessis. Coaching ja seksuaalnõustamine on oma olemuselt sarnased ja minu silmis võiks seda nimetada hoopis seksuaaljõustamiseks. Individuaalne seksuaaljõustav kohtumine kestab 75 minutit, maksumus on 90 eurot. Paarikohtumise pikkus on 90 minutit ja maksumus 115 eurot.

bottom of page