top of page
Untitled design-4.jpg

Olen USAs AASECT  akrediteeritud õppekava läbinud sertifitseeritud sekscoach.

Sekscoach on seksuoloogia ja seksuaalnõustamise väljaõppega spetsialist, kes on kliendile kuulajaks, teekaaslaseks, seksuaalkoolitajaks, inspireerijaks ja innustajaks.

Väljaõppe läbisin USAs sealsete tippude käe all (Emily Nagoski, David Ley, Justin Lehmiller, Elisabeth Sheff, Carlin Ross ja paljud teised).  

Mida sekscoach teeb, kuidas sekscoaching välja näeb? Kui kaua see teekond kestab ja mis see maksab? Sekscoach aitab inimestel seada seksuaalsuse ja/või lähisuhetega seotud eesmärke ning innustab nende poole liikumisel. Teekonnal toetab sekscoach seksuaalharidusega, vanade mõttemustrite muutmisega, eelarvamuste märkamisega, eneseempaatia toetamisega. Sagedaseim mure, millega inimesed pöörduvad, on näiteks iha ja selle muutumine, aga sellega seonduvalt ka seksuaalsus lähedussuhtes. Lisaks on sage teema ka suhete loomine ja enesekindlus ning sotsiaalsed oskused selles protsessis. Coaching võiks kesta vähemalt 4 kuud, millesse mahub neli 75-minutist kohtumist ja iseseisvad tööd kohtumiste vahel. Sageli on aga pikem coaching toetavam ja eelistatakse kuuekuulist paketti. Kõik on individuaalne ja ootused ning vajadused selguvad tutvumise käigus. Enne koostöö algust toimub pooletunnine tutvumiskohtumine, kus kaardistame ootused ja teemad ning kompame, kas sobime koostööpartneritena. Esimene kohtumine on tasuta. Sekscoachina töötan nii inimestega üksikult kui suhtepartneritega. Kui coachin partnereid, on ühe kohtumise pikkuseks 90 minutit. Maksumus sõltub koostöö pikkusest. Näiteks neljakuulise individuaalse koosteekonna maksumus on 360€. Selle sees on neli kohtumist, töölehed ja iseseisvad ülesanded ning vajadusel kohtumistevaheline lühisuhtlus. Kuuekuulise coachingu maksumus on 540€. Kui töötan partneritega, on hind vastavalt 460€ või 640€. Võta ühendust ja küsi täpsustavaid küsimusi. Oled väga teretulnud!

bottom of page